24. 5. 2022, od 18:00

Pro ředitele škol

Spouštíme mentoring program pro začínající (ne)učitele fyziky

Lektoři:
autorka programu Petra Bakajsová, mentor Daniel Brodníček
Přihlášení na webinář

Coby ředitelé a učitelé škol jsme povinni vzdělávat děti o způsobu fungování světa kolem nás. Kde na to ale máme vzít odborníky známé taktéž jako fyzikáři? Všichni se pravděpodobně shodneme, že nám ve školách schází aprobovaní učitelé fyziky a je mnohdy téměř nemožné je získat. My vám v této svízelné situaci chceme nabídnout podporu a řešení – mentorský program pro začínající (ne)učitele fyziky, ve kterém se jim bude věnovat zkušený fyzikář a budou mít k dispozici kompletní balíček materiálů a zdrojů pro výuku.

V průběhu webináře se dozvíte o struktuře programu, výstupech pro ředitele a balíčku materiálů pro vaše pedagogy. Programem vás provede jeho autorka a ředitelka Základní školy Livingston Petra Bakajsová a její kolega fyzikář a mentor programu Daniel Brodníček.

Přihlaste se na webinář

Zaujalo vás téma, ale termín se vám nehodí? I tak se zaregistrujte – po odvysílání budeme rozesílat záznam webináře. Těšíme se na viděnou!

Děkujeme, přihláška byla odeslána. Pokud vám od nás nedorazí  e-mail s přístupovými údaji, podívejte se prosím do SPAMU, nebo napište na lucie@vividbooks.com.
Ups! Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.