13. 6. 2024

Pro všechny učitele

Poslední vyučovací hodina s únikovou hrou!

Lektoři:
Patrik Vaněk
Přihlášení na webinář

Chcete před koncem školního roku zpestřit žákům výuku? Ve spolupráci s Patrikem Vaňkem jsme pro vás připravili únikovou hru s Vividboardem!

Webinář je zdarma a lze na něj vystavit certifikát DVPP. Webinář začíná v 18.00.

Žáci díky únikové hře mohou zábavnou formou procvičovat a upevňovat znalosti, které jste probrali v uplynulém školním roce. Únikové hry jsou skvělým nástrojem pro smysluplnou, tvořivou a bezpečnou práci s technologiemi a podporují rozvoj digitální gramotnosti.

Patrik Vaněk pro vás připravil únikovou hru, kterou můžete díky nástroji Vividboard jednoduše integrovat do vašich hodin matematiky, fyziky nebo informatiky. 

Na webináři vám autor ukáže, jak hru tvořil, a naučí vás, jak tvořit podobné materiály jednoduše sami. Připojte se k našemu webináři a naučte se, jak využít platformu Vividboard k návrhu a realizaci interaktivních online únikových her. Vividboard je uživatelsky přívětivý nástroj pro tvorbu a sdílení interaktivního obsahu, od prezentací po testy. Během webináře prozkoumáme různé funkce Vividboardu, včetně možností sdílení a editace obsahu.

Přihlaste se na webinář

Jaký předmět učíte? *
* Povinné pole
Děkujeme, přihláška byla odeslána. Pokud vám od nás nedorazí  e-mail s přístupovými údaji, podívejte se prosím do SPAMU, nebo napište na lucie@vividbooks.com.
Ups! Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.