5. 6. 2024 od 18.00

Pro širokou veřejnost

Výuka s Vividbooks v kostce #3

Lektoři:
František Cáb, Vítek Škop
Přihlášení na webinář

🙋‍♂️ Milí učitelé,


chcete, aby vaše výuka fyziky, chemie, matematiky a přírodopisubyla pro žáky více zapamatovatelná, srozumitelná a aktivní?

Přijměte naše pozvání na speciální webinář, kde se dozvíte, jak s pomocí interaktivních a tištěných učebních materiálů Vividbooks proměnit každou lekci v inspirativní objevování pro vaše žáky.


⏰ Kdy? 5. 6. 2024 od 18.00

👨🏻‍🏫 Kdo vás webinářem provede: Vítek Škop, zakladatel Vividbooks, a František Cáb, učitel a autor obsahu Vividbooks, vám v přímém přenosu předvedou, jak Vividbooks mohou obohatit vaše hodiny.

Proč se připojit?


1. Komplexní řešení pro výuku
: Vividbooks nabízí animace, učební texty, pracovní sešity, testy, procvičování, experimenty a metodické rady k lekcím - vše, co potřebujete, na jednom místě.

2. Aktivní zapojení žáků: S Vividbooks si žáci osvojují učivo tak, že se aktivně zapojují, diskutují a hledají odpovědi společně s vámi.

3. Podpora vašemu učitelskému rozvoji: Naše metodické materiály a tipy vám pomohou stát se ještě lepším pedagogem a efektivněji využívat technologie ve výuce.

Tip: Na tomto webináři Vám odhalíme také dlouho připravované funkce interaktivního testování a procvičování.

Odkaz na webinář obdržíte po registraci:

Přihlaste se na webinář

Jaký předmět učíte? *
* Povinné pole
Děkujeme, přihláška byla odeslána. Pokud vám od nás nedorazí  e-mail s přístupovými údaji, podívejte se prosím do SPAMU, nebo napište na lucie@vividbooks.com.
Ups! Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.