29. 3. 2023 od 17.00

Pro širokou veřejnost

MUNI PřF: Odpoledne s chemií aneb Chemická kavárna: Vividbooks – interaktivní učebnice chemie

Lektoři:
Martina Kulová
Přihlášení na webinář

Společně s MUNI a Didaktikami Ústavu chemie PřF Vás zveme na představení a následnou diskuzi v rámci projektu Chemická kavárna. Přijít můžete prezenčně nebo se přihlásit online.

Vividbooks jsou digitální učebnice, které učitelům chemie a fyziky pomáhají s moderní výukou na základní škole a nižších stupních víceletých gymnázií. S Vividbooks se děti učí moderním způsobem (např. pomocí simulací a interaktivních pracovních listů), který je motivuje k aktivnímu přemýšlení a diskusi o reálných problémech. Provedeme vás tím, jak efektivně využít tuto učebnici k zapojení studentů do výuky chemie a pomoci jim tak lépe porozumět složitým konceptům. Navíc se dozvíte, jak ušetřit čas při plánování hodin či přípravě písemek nebo o dalších připravovaných novinkách. Jako odměnu za účast na akci studenti učitelství PřF MU obdrží kód umožňující využívat aplikaci Vividbooks po dobu svého studia (včetně zpracovaných metodik jež začínající učitelé jistě ocení). Vezměte si prosím vlastní zařízení (notebook či tablet), ať si učebnici rovnou můžete zprovoznit a odladit společně případné komplikace. Přijďte se inspirovat a objevte nový způsob výuky chemie s Vividbooks.

Přednášet bude Martina Kulová z Vividbooks s. r. o., autorka lekcí a učitelka chemie.

Na přednášku je nutné se dopředu přihlásit.

Účastníci:
- učitelé chemie
- studenti učitelství chemie
- VŠ pedagogové
- kdokoli se zájmem o chemii a její popularizaci

Místo konání: budova A8, posluchárna 309 (3. nadzemní podlaží, https://www.muni.cz/mapa/budova-472)

Pořadatelé: Didaktici Ústavu chemie PřF MU

Přihlaste se na webinář

Jaký předmět učíte? *
* Povinné pole
Děkujeme, přihláška byla odeslána. Pokud vám od nás nedorazí  e-mail s přístupovými údaji, podívejte se prosím do SPAMU, nebo napište na lucie@vividbooks.com.
Ups! Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.